روزنامه اسرائیلی:ایران از نقشه حمله شبانه بوش مطلع شده
روزنامه «دبکافایل»، از روزنامه‌های نزدیک به سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد)، جزییات آنچه «نقشه حمله احتمالی بوش علیه ایران» می‌خواند را فاش کرد.

بر اساس این خبر که در سایت «دبکا» منتشر شده است، بوش قصد دارد پیش از پایان دوره حکومتش و در آینده‌ای بسیار نزدیک، حمله‌ای شبانه را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام دهد. بر مبنای ادعای این روزنامه، این حمله، شبانه، موضعی و غافلگیرانه خواهد بود.

با این حال، جالب این‌که این روزنامه از هم‌اکنون اظهار کرده، نقشه این حمله، لو رفته و ایران از آن آگاه شده است!

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از «حریت»، سایت «دبکا» آورده است: جورج بوش قصد دارد در آینده بسیار نزدیک، نخستین حمله عملی خود را علیه ایران انجام دهد. این حمله به صورت محدود و علیه سپاه پاسداران خواهد بود.

روزنامه «دبکا» در ادامه آورده است: هدف حمله جورج بوش، کمپ‌های آموزشی و پادگان‌های سپاه پاسداران، انبارهای مهمات و اسلحه آن نیرو و مراکز مخابراتی و ارتباطی آن خواهد بود و بر پایه نقشه بوش، این حمله به صورت شبانه انجام خواهد شد.

«دبکا» نوشته است: ایران از قصد آمریکا برای حمله شبانه به آن کشور، آگاهی یافته است و به صورت کامل برای این حمله آمادگی دارد.

این روزنامه نزدیک به سازمان جاسوسی اسرائیل، سخنان چند روز پیش مصطفی محمد نجار، وزیر دفاع ایران را یادآوری کرده است که گفته بود: نیروهای مسلح ایران برای مقابله با هرگونه حمله آماده هستند.

بنا بر این ادعا، خاورمیانه در آینده نزدیک روزهای داغی را شاهد خواهد بود.

در خبر اصلی سایت «دبکا»، حمله هوایی آمریکا به سپاه قدس، پررنگتر شده است.

گفتنی است، این گمانه‌زنی‌ها در حالی مطرح می‌شود که برخی تحلیلگران با رد حمله آمریکا به ایران، احتمال چنین حمله‌ای را از سوی اسرائیل مطرح می‌کنند.