به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پلیس تهران در اجرای فاز جدید طرح
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پلیس تهران در اجرای فاز جدید طرح امنیت اجتماعی که در آن با عرضه‌کنندگان پوشاک غیر‌مجاز از طریق نشانی اعلام شده از سوی خریداران برخورد می‌‌شود، در میدان‌های اصلی شهر حاضر شده و ضمن ارشاد و برخورد با زنان دارای پوشش نامتعارف و پسرانی که موهای خود را به سبک غربی آرایش می‌کنند، اقدام به پلمب مغازه‌های پوشاک و آرایشگاه‌هایی که موهایی مشتریان خود را به سبک غربی آرایش می‌کردند، کرد.
سرهنگ احمدی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی ستاد نیروی انتظامی درباره فعالیت‌های گشت ارشاد در فاز جدید برخورد با بدپوششی به خبرنگار اجتماعی فارس گفت: این طرح در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در تهران و سراسر کشور اجرا می‌شود.
وی گفت: در اجرای این طرح روز گذشته در تهران 21 خودرو که سرنشینان آن‌ها با پوشش‌های نامتعارف بوده و یا مزاحم نوامیس مردم شده بودند از سوی پلیس توقیف شد.
سرهنگ احمدی ادامه داد: در این طرح 32 واحد صنفی شامل آرایشگاه‌ها و فروشندگان پوشاک نامتعارف که نشانی آن‌ها از سوی خریدارانی که از آن استفاده می‌کنند اعلام شد از سوی مأموران پلمب شد.
بر پایه مشاهدات خبرنگار فارس، روز‌ گذشته مأموران پس از ارشاد پسرانی که دارای آرایش‌ موهای خود به سبک غربی کرده بودند با گرفتن نشانی این آرایشگاه وارد آن مکان در مجتمع تجاری تندیس در میدان تجریش شده و آن را پلمب کردند.