X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
حمایت یک گروه اسلامگرا از نانسی عجرم!

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از البرز، این گروه اسلامگرا که خود را "حماسنا" معرفی کرده، پیش از برگزاری کنسرت "نانسی عجرم" در این کشور پیش دستی کرده و از وی در برابر حملات رسانه ای در این کشور که به منظور جلوگیری از اجرای کنسرت وی صورت می گیرد به پشتیبانی برخواست. درحالیکه رسانه های الجزایری از "نانسی عجرم" به عنوان مبلغ ی و ابتذال یاد می کنند این گروه معتقد است "نانسی" با ترانه های خود مروج برهنگی نیست.


 

براساس این گزارش گروه مذکور که به داشتن لیست سیاه بلندی از نام خوانندگان عرب متهم به ابتذال و گرایی معروف است، مخالفت شدید خود با حمله کورکورانه علیه "نانسی عجرم" و آمیختن نام وی با دیگر خوانندگان زن عرب که متهم به "تجاوز به مرزهای اخلاقی، سلیقه و ذوق عمومی و رسوم خانوادگی" هستند، را اعلام کرد.


در همین راستا "محمد السید" مدیر سایت اسلامی این گروه دفاع از "نانسی عجرم" را توجیه کرد و گفت: علیرغم اینکه "نانسی" با حجاب نیست اما این امر بدان معنا نیست که جنبش ما بنام تبلیغ برای حجاب به جنگ هنرمندانی برود که انسانهای بدی نیستند و یا حداقل رفتارهایشان در مقایسه با دیگران چندان زشت نیست.


وی به العربیه گفت: اگر بخواهیم "نانسی عجرم" را که با چهره ملوس خود برای کودکان ترانه می خواند و از شدن در مقابل دوربین اجتناب می ورزد با "هیفا وهبی" که مصرا هر بار ترانه ای را ارائه می دهد تر از قبل ظاهر می شود، یکی بدانیم، صحنه هنری چه سودی خواهد برد؟ "هیفا وهبی" حتی زمانیکه ترانه ای را برای کودکان خواند با شیوه لباس پوشیدن خود و کلمات بکار رفته در ترانه، گویی که آنان را نیز می خواهد تحریک جنسی کند.


گروه مذکور همچنین اعلام داشت که "نانسی عجرم" اخیرا با لباسهای مناسب تری ظاهر شده و از گرایی و تحریک جنسی خودداری کرده است بویژه پس از گرایش وی به اجرای ترانه های کودکان و ترانه های سنگین تر، ما امیدواریم که او به این شیوه ادامه دهد و خوانندگان گرا را مورد حمله قرار دهد.


لازم به ذکر است شرکت برگزار کننده کنسرت "نانسی عجرم" در الجزایر 100 محافظ شخصی را به منظور حفاظت از وی در این کشور که آکنده از گروه های اسلامی خشونت گراست به خدمت گرفته است.


از سوی دیگر روزنامه "الشروق" چاپ الجزایر دعوت از "نانسی عجرم" برای اجرای کنسرت در این کشور را مورد حمله قرار داده و افزود: چنین عملی بحث و جدال بسیاری را بر خواهد انگیخت زیرا خوانندگان زن لبنانی عمدا شیوه های تحریک آمیز را بر کار می برند.